OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Autofólie

Naša fotogaléria prác
Fotogaléria neobsahuje žiadne foto...
Protislnečné fólie na sklá automobilov                                                                  

Fólie -Vám zabezpečia komfort pri cestovaní a zároveň chránia cestujúcich pred silným slnečným žiarením. Vysoká kvalita fólií je celosvetovo uznávaná , vzhľadom na obsahujúce špeciálne lepidlo. Priesvitné samorozpustné akrilové lepidlo odolné voči starnutiu, s vynikajúcou odolnosťou voči chemickým vplyvom zabezpečí ultrasilné prilepenie ku sklenenému povrchu. Vďaka tejto technológií fólia na skle nevytvára vzduchové bubliny, nevráskavie, nepraská a neoddelí sa od nej. Pri odbornej inštalácii prevedenej oprávnenou montážnou firmou je záruka 5 - 15 rokov podľa druhu fólií.

 
Tepelná izolácia 
 
Uvedené fólie neprepúšťajú teplo cez sklá automobilu, keďže vytvárajú reflexný protislnečný povrch na vnútornej strane skla. Závisiac od typu fólie veľkú časť tepla pochádzajúceho zo slnečných lúčov odrážajú, kým svetlo do interiéru prepúšťajú.

                                                               Ochrana interiéru a majetku vozidla                                                                   Fólia prostredníctvom svojej filtračnej vlastnosti neprepúšťa 99 % UV -žiarenia do interiéru vozidla a tak chráni okrem Vášho zdravia aj vnútorné zariadenie pred skorým vyblednutím a popraskaním.Zároveň tmavá fólia znižuje viditeľnosť a chráni Váš majetok na zadnom sedadle pred zlodejmi.
Ochrana Vášho majetku pred slnečnými lúčami a zároveˇpred zlodejmi.


Komfortná jazda 

Fólie eliminujú nežiadúce, nebezpečné a oslepujúce účinky priameho slnečného svetla, pričom aplikovaná fólia neovplyvňuje viditeľnosť počas jazdy.   Takto sú zabezpečené podmienky pre bezpečnú a komfortnú jazdu automobilom.
                       
 


  Estetický vzhľad -TUNINGOVÉ KARBONOVÉ FÓLIE 

Použitím týchto fólií si zabezpečíte estetický a športový vzhľad Vášho automobilu. Tieto fólie je možné zakúpiť v rôznych farebných odtieňoch. Fólie obsahujú vrstvu odolnú proti škrabancom a tak zabezpečia pre Vás estetický a prestížny vzhľad počas niekoľkých rokov.
 
    
Sú veľmi populárne v auto-tuningu.Lepenie fólie do interiéru aj exteriéru ,celoolep auta, kapoty, zrkadlá , dverové stĺpiky , viečka nádrže , panel-autorádia , lišty , podĺa dohody - fólia 3M čierne aj farebné , kvalitná tuningová fólia perfektný vzhĺad a ochrana proti kamienkom.
 
  Red-small                                         Silver-small                                    Yellow-small
     
                       Grey-big                                            Blue-small                                      Black- big  
            Blackmatte-a                                    Interiér auta                                        Motorka-black carbón                  
 
                      
 

Ochrana laku a svetiel priehľadnou ochrannou fóliou

Určite Ste sa už zamýšľali nad tým,ako ochrániť svoje auto pred odskakujúcimi kamienkami spod kolies áut .Kapoty, nárazníky či iné časti tým trpia hlavne vzimných mesiacoch.Využívajú sa rôzne spôsoby opráv, no nikdy to už nie je také, aké to bolo. Ochráňte si preto svoje vozidlo skôr.Ideálnym
riešením je úplne číra,takmer neviditeľná ochranná fólia,ktorá nezmení vzhľad Vášho voziddla.
 
- OchránI lak pred škrabancami,slnkom, nečistotami, kamienkom, mrazom, posypovým materiálom ale aj pred chemikáliami.
-Ochráni svetlá pred kamienkami a UV-žiarením
 
Používa sa na:
Kompletné vozidlo,alebo iba jeho časti ako-svetlomety, nárazníky, prednú kapotu, spätné zrkadlá, podbehy a časti,ktoré môžu byť najviac poškodené.
 
     
 
Ultrasilné bezpečnostné fólie na sklá dopravných prostriedkov
 
Dvojnásobná ochrana proti vlámaniu a úrazom 
 
   Podľa policajnej štatistiky každých 20 sekúnd vylúpia jeden automobil a každú hodinu dva ukradnú. Chráňte seba, Váš majetok a rodinu pomocou cenovo dostupného riešenia: ultrasilné bezpečnostné fólie !
 
Prečo je fólia taká silná?
 Je vyrobená z vrstveného vysoko pevného polyesterového filmu a je opatrená z jednej strany vysoko adhezívným lepom a z druhej strany niekoľkými tvrdenými vrstvami proti poškriabaniu.Takto majú dvojaký ochranný účinok:chránia pred vlamaním, údermi, úrazmi, pretože v prípade poškodenia skla nevznikajú sklené úlomky.
 
Ultrasilné bezpečnostné fólie vytvárajú vďaka svojej jedinečnej technológie nebadateľnú, priehľadnú vrstvu na sklenenom povrchu, čím sa stáva sklo odolné úderom, poškodeniam, vlámaniu. Škody spôsobené vandalizmom sa obmedzia iba na výmenu slka, pretože zariadenie interiéru je chránené pred krádežou alebo poškodením .
         
  
Pri autonehodách vznikajú úrazy najrôznejšieho druhy, predovšetkým rezné a bodné rany v dôsledku rozstrieštenia autoskla. Použitím autofólií zostáva sklo v celku a tým zabraňujeme vzniku úrazu.
 Neviditeľná ochrana

Bezpečnostné fólie sú neutrálnej farby, čiže sú neviditeľné a tak vzhľad auta je plne zachovaný.